Monter i serwisant urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

OPIS STANOWISKA:
• Montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych, oraz wentylacyjnych

ZAPEWNIAMY:
• Pracę w zgranym zespole,
• Praca w oparciu o umowę zlecenie (pierwsze 3 miesiące), a w późniejszym okresie umowa o pracę na czas nieokreślony,
• Dogodne warunki płacowe (podstawa + nadgodziny + premia),
• Jasny plan rozwoju zawodowego wraz z możliwościami awansu,
• Profesjonalne szkolenia,
• Ciągłość zleceń
• Ubezpieczenie NNW na kwote 300tyś zł

OCZEKUJEMY:
• Wykształcenia min. średniego,
• Min. roczne doświadczenie z zakresu serwisu klimatyzacji i wentylacji,
• Umiejętność samodzienlego montażu urządzenia klimatyzacyjnego,
• Uprawnienia elektryczne 'E"
• Umiejętność pracy w zespole,
• Mile widziana "Zielona karta",
• Prawo Jazdy kat. "B",
• Dyspozycyjność.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aktualnego CV ze zdjęciem.
Do CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)."

Pracownik biurowy

• Przyjmowanie zleceń i obsługa klienta

ZAPEWNIAMY:
• Dogodne warunki płacowe (podstawa + premia),
• Niezbędne narzędzia do pracy

OCZEKUJEMY:
• Obsługa komputera, faksu i skanera,
• Mile widziane Prawo Jazdy kat. "B",
• Cierpliwości,
• Chęci zdobywania nowej wiedzy,
• Dyspozycyjność (wyjazd na 2dniowe szkolenia).