Klimatyzacja

Klimatyzacja to więcej niż chłodzenie powietrza. Klimatyzatory zaprojektowane zostały z myślą o cichej pracy stwarzającej przyjazne warunki. Urządzenia tego typu przeznaczone są do zapewnienia komfortu w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, sklepach, barach, bankach, hotelach, aptekach, instytucjach państwowych i firmach prywatnych. Wszystkie urządzenia klimatyzacyjne wyposażone są w wysokiej jakości filtry, które oczyszczają powietrze z pyłów i bakterii. Klimatyzacją steruje się przy pomocy pilota bezprzewodowego.

W zależności od pomieszczenia oraz preferencji klienta budujemy systemy klimatyzacyjne w oparciu o następujące typy urządzeń:
- Ścienne
- Ścienno - Przysufitowe
- Przysufitowo - Podłogowe
- Kasetonowe
- Kanałowe
- Systemy multi-split
- Systemy VRF
- Okienne
- Przenośne

Każde urządzenie jest przyjazne w użytkowaniu, estetyczne i niezawodne.

Nasza firma oferuje Państwu dobór i dostawę, a także montaż klimatyzacji uwzględniający optymalną konfiguracją systemów klimatyzacji dostosowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań kierując. Kierujemy się przy tym konkretnymi zasadami:

- dobór systemu klimatyzacji wykonujemy zgodnie ze sztuką chłodniczą podczas wizji
lokalnej którą przeprowadzamy bezpłatnie
- nie montujemy urządzeń źle dobranych w stosunku do bilansu cieplego
pomieszczenia
- gwarantujemy estetykę i najwyższą jakość montażu urządzeń

Klimatyzacja Katowice - Klimatyzacja, serwis, montaż, przegląd, czyszczenie, Katowice, Gliwice, Zabrze, Mysłowice, Sosnowiec, Tychy